Apie mus

Mylėk

Mylėk savo darbą, kas rytą džiaukis, kad jį darai ir tau nereikės dirbti

Tarnauk

Tarnauk – tai ne apie vergystę. Apie fundamentalų pagrindą. Atlikdami bet kokias paslaugas vieni kitiems padedame. Stenkis padėti

Rūpinkis

Daryk gerai, ne bet kaip… Išklausyk, įsigilink ir išgirsk ko ištikro reikia. Rūpinkis…

Tomas Sakalauskas, Vadovas | Stalius

Nereikia užsidaryti į Tibeto vienuolyną 9 mėnesiams ir tapti budistu, kad suprastum esmę. Man pasisekė, nes radau lobį – perskaičiau auksinę knygą. Trys aukščiau paminėti žodžiai yra kelias į bet kokių paslaugų olimpą. Nebūtinai verslo dydžio prasme. Tai kelias į daug gerų emocijų ir šypsenų pasaulį.

MDS Terasos – tai ne paprasta statyba, tai judėjimas… Turiu įgimtą norą padėti ir padedu per terasų įrengimo prizmę. Žinoma, 21 amžiuje pinigai vaidina „šiokią tokią“ reikšmę mūsų kasdienybėje, tad pagalba šiuo atveju neatskiriama nuo mokesčio už ją.

Statyba ne raštinė. Nesu matęs meistro (o šiek tiek jų per 10m teko sutikti) , kurie nedarytų klaidų. Svarbu kaip jas sprendi, kai tai atsitinka.

Dažnai naudoju geros kirpyklos pavyzdį. Ten tave pasodina į patogią kėdę, „nuprausia“, paklausia kokios norėtume šukuosenos, pasiūlo tai, kas jų akimis mums tinka, po to apkerpa ir dar kart „nuprausia“. Vuolia! Stengiamės šį modelį įdiegti mūsų paslaugose. Tiesa, nevisada galvą spėjam dukart išplauti, ne visada ir šukuosena tobula, bet dažniausia visi laimingi.

Mūsų paslaugos

Terasų įrengimas

massaranduba terasa, aplink apipjautas medis

Produktai terasai

Aptarnavimas

Massranduba terasinių lentų šlifavimas prieš montavimą

Jei būtume vaikais…